Novinky

01.06.2020 NOVÉ KROUŽKY!

Postupně se otevírá nová nabídka zájmových kroužků na příští školní rok. Využijte příležitosti a přihlašte se on-line!

11.05.2020 DÉČKO SE POMALU ROZJÍŽDÍ...! :-)

Déčko se pomalu opět začne rozjíždět od pondělí 11.5.2020. Všichni účastníci dostanou do emailů podrobnější informace! Na základě metodiky MŠMT nejsme schopni zajistit podmínky pro opětovné otevření zájmových kroužků, ale nabídneme jiné aktivity, workshopy, dílničky, ...Provoz bude spojen s řadou opatření, o kterých vás v průběhů týdne budeme informovat. Budeme se těšit na vás!!!

16.04.2020 INFO K ČINNOSTI A TÁBORŮM

Milí rodiče, pevně doufáme v to, že vám brzy budeme moci přinést ohledně letních táborů a celkově povolení naší činnosti pozitivní zprávy. Vyčkáváme na rozhodnutí vlády....(tábory se neruší! A vše připravujeme na letní prázdniny)

16.03.2020 RECEPCE DÉČKA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

Recepce Déčka do odvolání uzavřena. V případě dotazů volejte vedoucí oddělení.

12.03.2020 RECEPCE DÉČKA OTEVŘENA V OMEZENÉM REŽIMU

RECEPCE DÉČKA OTEVŘENA PÁ 13.3. 8.00 - 17.00 16. - 20. 3. 13.00 - 17.00 Stále je možné přihlašovat se na tábory, platit zú, ...

INFORMACE K OTEVŘENÍ DÉČKA A K TÁBORŮM

16.04.2021

Milí rodiče,
pevně doufáme v to, že vám brzy budeme moci přinést ohledně letních táborů a celkově povolení naší činnosti pozitivní zprávy.

Podmínky pro otevření DDM jsou však stále nejasné. Doufáme v možnost přítomnosti děti na kroužcích (i když pravděpodobně již kroužky nebudou a my budeme nuceni vás oslovit ohledně vracení úplaty za kroužky) v květnu, stejně tak doufáme, že se situace posune k lepšímu a letní tábory se budou moci uskutečnit – a to jak ty příměstské, tak pobytové. Současnou informaci o jejich povolení až v měsíci srpnu nebereme jako konečnou. Za nás zatím žádné tábory nerušíme a pokračujeme v přípravách. Velké akce jsou do konce května zrušeny.
Rádi bychom vám podali konkrétnější informace, ale jak sami víte, vládní nařízení se mění každý týden a je tedy prozatím těžké přinášet jakékoliv závěry.
Už se moc těšíme, až se vše vrátí k normálu a Déčko bude opět plné dětí.

 
Mgr. Josef Solár (ředitel DDM)

Naši partneři