Novinky

01.06.2020 NOVÉ KROUŽKY!

Postupně se otevírá nová nabídka zájmových kroužků na příští školní rok. Využijte příležitosti a přihlašte se on-line!

11.05.2020 DÉČKO SE POMALU ROZJÍŽDÍ...! :-)

Déčko se pomalu opět začne rozjíždět od pondělí 11.5.2020. Všichni účastníci dostanou do emailů podrobnější informace! Na základě metodiky MŠMT nejsme schopni zajistit podmínky pro opětovné otevření zájmových kroužků, ale nabídneme jiné aktivity, workshopy, dílničky, ...Provoz bude spojen s řadou opatření, o kterých vás v průběhů týdne budeme informovat. Budeme se těšit na vás!!!

16.04.2020 INFO K ČINNOSTI A TÁBORŮM

Milí rodiče, pevně doufáme v to, že vám brzy budeme moci přinést ohledně letních táborů a celkově povolení naší činnosti pozitivní zprávy. Vyčkáváme na rozhodnutí vlády....(tábory se neruší! A vše připravujeme na letní prázdniny)

16.03.2020 RECEPCE DÉČKA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

Recepce Déčka do odvolání uzavřena. V případě dotazů volejte vedoucí oddělení.

12.03.2020 RECEPCE DÉČKA OTEVŘENA V OMEZENÉM REŽIMU

RECEPCE DÉČKA OTEVŘENA PÁ 13.3. 8.00 - 17.00 16. - 20. 3. 13.00 - 17.00 Stále je možné přihlašovat se na tábory, platit zú, ...

POZVOLNÉ ZAHÁJENÍ ČINNOSTI V DÉČKU

11.05.2021

Vážení přátelé,
moc vás zdravíme a s radostí oznamujeme, že od pondělí 11. května 2020 můžeme zaháji aktivity v Déčku! HURÁÁÁÁ! Je však nutné dodržet nařízení MŠMT. Na základě toho vás chceme informovat (na www.deckoviny - ke stažení naleznete pokyny) o opatřeních k otevření Déčka a také ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, bez kterého nemůže vaše dítě vstoupit do budovy.
 
Zároveň oznamujeme, že klasické kroužky již nebudeme otevírat, protože nejsme schopni zajistit veškerá pravidla daná metodikou MŠMT. Jednotliví účastníci již byli informováni emaily. Chystáme pro vás každý den různé aktivity do kapacity max.15 dětí. Jednotliví vedoucí oddělení vás budou informovat a oslovovat emaily.
 
Všechny velké akce jsou samozřejmě do odvolání pozastaveny, čekáme a uvidíme (Den dětí, Setkání rytířů a princezen, Divadelní festiválek...). Aktuální informace najdete zde nebo na www.deckoviny.cz .
 
Tábory jsou v plném proudu příprav, předběžně počítáme, že všechny otevřeme! Pokud nebude nějaká změna situace.
 
 
Moc se na všechny děti, žáky i dospěláky těšíme!
 
Zdravíme vás a přejeme hlavně zdraví! Buďme trpěliví a zodpovědní, i my věříme, že se od září sejdeme v lepší situaci a přejdeme do normálu! :-)

Vaše Déčko!:-)

Naši partneři