Novinky

01.06.2020 NOVÉ KROUŽKY!

Postupně se otevírá nová nabídka zájmových kroužků na příští školní rok. Využijte příležitosti a přihlašte se on-line!

11.05.2020 DÉČKO SE POMALU ROZJÍŽDÍ...! :-)

Déčko se pomalu opět začne rozjíždět od pondělí 11.5.2020. Všichni účastníci dostanou do emailů podrobnější informace! Na základě metodiky MŠMT nejsme schopni zajistit podmínky pro opětovné otevření zájmových kroužků, ale nabídneme jiné aktivity, workshopy, dílničky, ...Provoz bude spojen s řadou opatření, o kterých vás v průběhů týdne budeme informovat. Budeme se těšit na vás!!!

16.04.2020 INFO K ČINNOSTI A TÁBORŮM

Milí rodiče, pevně doufáme v to, že vám brzy budeme moci přinést ohledně letních táborů a celkově povolení naší činnosti pozitivní zprávy. Vyčkáváme na rozhodnutí vlády....(tábory se neruší! A vše připravujeme na letní prázdniny)

16.03.2020 RECEPCE DÉČKA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

Recepce Déčka do odvolání uzavřena. V případě dotazů volejte vedoucí oddělení.

12.03.2020 RECEPCE DÉČKA OTEVŘENA V OMEZENÉM REŽIMU

RECEPCE DÉČKA OTEVŘENA PÁ 13.3. 8.00 - 17.00 16. - 20. 3. 13.00 - 17.00 Stále je možné přihlašovat se na tábory, platit zú, ...

Zhodnocení letošní Bambiriády 2013

02.11.2013 Na Kolowratském zámku proběhla rychnovská Bambiriáda 2013 V České republice proběhl letos jubilejní 15. ročník Bambiriády. Hlavním organizátorem je Česká rada dětí a mládeže a jedná se o přehlídku sdružení a organizací, které pracují s dětmi a mládeží ve volném čase. Letos se konala v 17 městech a mezi nimi byl také Rychnov nad Kněžnou. Téma letošního roku znělo „Dětství v proměnách času. Déčko - Dům dětí a mládeže RK bylo hlavním organizátorem Bambiriády v Rychnově již po sedmé. V tomto roce proběhla 23. a 24. května na Kolowratském zámku a zúčastnilo se jí 29 organizací, které si pro děti připravily aktivní nebo pódiové prezentace. V prostoru před zámkem si návštěvníci mohli vyzkoušet například skákací boty sdružení BOCKujem, ošetření první pomoci Českého červeného kříže, prolézaly vojenskými auty Armády ČR z Týniště n.O., zkusily orientační běh, malou lezeckou stěnu a létání s modely házedel u stanovišť Déčka- DDM RK nebo si pohrály se zvířaty Českého svazu chovatelů. Před zámkem nechybělo ani občerstvení a deskové hry v čajovně, relaxace se Sahadža jógou, týpí sdružení TK Hradečtí lvi, ukázky bojového umění sdružení Horizont, malování na obličej a další. Zajímavé výtvarné dílny, hry a různé poznávací kvízy měla připravena také sdružení na nádvoří zámku. Zde se prezentovala sdružení OD5K10, Rodinné centrum Rybka, ZŠ a DDM Vamberk, A Rocha, Orion, OKO, MC Jája, sdružení SPLAV a sdružení Na Venkově. Na podiu po celé dva dny probíhala divadelní a taneční vystoupení základních a mateřských škol z Rychnova a Slatiny n. Zd., DDM Déčka a TK Sollanc a vystoupila také hudební skupina NONA rychnovské ZUŠ, romská kapela Kali Ruža a kapela Last Holidays. Letošní Bambiriáda proběhla pod regionální záštitou senátora parlamentu ČR JUDr. Miroslav Antla, hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France, starosty města Rychnov nad Kněžnou Ing. Jana Skořepy a místostarostek města Rychnova n. Kn. Mgr. Jany Drejslové a Ing. Michaely Zímové. Bambiriádu v Rychnově přišlo navštívit 3200 návštěvníků. Tímto bychom chtěli poděkovat Kolowratskému zámku za poskytnutí zázemí a výbornou spolupráci. Děkujeme také našim sponzorům Nadaci Judr. Miroslava Antla, Pekárně Lično a Podorlické sodovkárně.

Naši partneři